KarrierDolgozz velünk!

2024. Június 17. Hétfő Telesales Representative

Telesales Representative

FELADATOK

Kb. 400 meglévő B2B ügyfél telefonos megkeresése, rendelések indukálása

Elégedettségük növelése, továbbá havi forgalmi szám növelése

Promóciók, termékek bemutatása, meglévő ügyfelek igényeinek felmérése

Pek-Snack szolgáltatásáról visszajelzés kérése

Értékesítési tervek és célok elérése

Aktív kapcsolattartás a társosztályokkal

Eredmények riportolása

ELVÁRÁSOK

Minimum középfokú végzettség

Releváns tapasztalat a telefonos értékesítés területén

Magas szintű MS Office – kiemelten EXCEL - programok ismerete

Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség

Monotonitástűrő képesség

AMIT KÍNÁLUNK

Stabil vállalati háttér

Agilis csapat

Támogató környezet

Versenyképes juttatási csomag piacképes alapbérrel és havi teljesítménybónusszal

Cafeteria juttatás havi rendszerességgel

A munkavégzéshez szükséges eszközök (laptop, mobiltelefon, stb.)

MUNKAVÉGZÉS HELYE

Többségében home office munkavégzés: kezdetben a betanulási folyamat alatt rendszeresen, később limitált jelenléttel az igali székhelyen.

Preferált lakóhely: Igal megközelíthetősége céljából Somogy és Tolna vármegye települései (Kaposvár, Igal, Tamási és környéke, Balaton déli része)

JELENTKEZÉS/KAPCSOLAT

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk pályázatát a pozíció nevének megjelölésével ,,Telesales Representative”.