KarrierDolgozz velünk!

2022. November 29. Kedd KERESKEDELMI KÉPVISELŐ - Budapest és környéke

Feladatok

-  Aktív és hatékony kapcsolattartás a már meglévő partnerekkel

-  A franchise szerződésben foglalt megállapodások nyomon követése és betartatása

-  Az eladás ösztönzése, illetve az optimális termékkör kialakítása

-  Új partnerkapcsolatok kiépítése, tárgyalások lebonyolítása, szerződések kötése

-  Termék promóciókkal kapcsolatos tevékenységek ellátása

-  Szükség esetén panaszkezelés

Elvárások

Legalább középfokú végzettség
Minimum 2 éves, értékesítési területen megszerzett tapasztalat
B kategóriás jogosítvány, magabiztos vezetési rutin
Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
Hatékony problémamegoldás
Kitartás és lojális szemlélet

Amit kínálunk

Dinamikusan és folyamatosan fejlődő, stabil vállalati háttérrel rendelkező cég
Határozatlan idejű munkaszerződés, 3 hónapos próbaidő
A betanulás és a munkavégzés során aktív támogatás a vezetőségtől és a kollégáktól egyaránt
Széleskörű juttatási csomag
A munkavégzéshez céges eszközöket, így autót is biztosítunk, havi szintű magán kilométer használattal
Barátságos, közvetlen csapat és cégkultúra

Munkavégzés helye

Buda, Pest megye, illetve Fejér és Komárom-Esztergom megye területei

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát az hr@peksnack.hu e-mail címen keresztül a pozíció nevének megjelölésével ,,Kereskedelmi képviselő – Budapest”.