KarrierDolgozz velünk!

2021. Szeptember 09. Csütörtök TERÜLETI VEZETŐ KÖZÉP-MAGYARORSZÁGI RÉGIÓ

E-mail: allas@peksnack.hu

Elvárások:
§ Felsőfokú végzettség
§ Középfokú angol nyelvismeret
§ 5+ év FMCG értékesítési tapasztalat
§ 3+ év vezetői tapasztalat
§ Önálló munkavégzés, határozott fellépés
§ Kiváló kommunikáció, jó kapcsolatépítési készség
§ Magabiztos, cél- és eredményorientált személyiség
§ Budapest vagy Pest megyei lakóhely

Feladatok:
§ Új franchise partnerek felkutatása, jelenlegi partnerállomány bővítése
§ Területi képviselők munkájának koordinálása, ellenőrzése
§ Területi képviselők tréningezése, motiválása
§ Ár- és megtérülési kalkulációk készítése
§ Franchise szerződésben szereplő feltételek betartatása
§ A különböző ingatlanajánlatok, és franchise partnerjelöltek felmérése, szelektálása
§ A potenciális partnerek támogatása, a leendő partnerek segítése tanácsadással a franchise szerződés megkötéséig
§ A leendő Pek-Snack partnerüzletek átalakítási tervezetének koordinációja
§ Prezentációs és döntéselőkészítő anyagok összeállítása
§ Konkurencia figyelése, elemzése
§ Megfelelő információáramlás biztosítása a Központ, illetve az irányítása alá tartozó területi képviselők között
§ Az értékesítés változásainak proaktív követése, javaslattétel a hatékonyság javítására
§ Aktív kapcsolattartás a társosztályokkal

Amit kínálunk:
§ Kihívásokkal teli, változatos munkakört
§ Szakmai támogatást, képzési, fejlődési lehetőséget
§ Stabil vállalati hátteret
§ Teljesítményt elismerő vállalati kultúrát
§ Versenyképes jövedelmet és vállalati autót
Közép-Magyarországi régió (Budapest, Bács-Kiskun, Fejér, Nógrád, Komárom-Esztergom megye területei)