KarrierDolgozz velünk!

2022. Június 13. Hétfő Kereskedelmi képviselő (Veszprém megye)

Feladatok

-  Aktív és hatékony kapcsolattartás a már meglévő partnerekkel

-  A franchise szerződésben foglalt megállapodások nyomon követése és betartatása

-  Az eladás ösztönzése, illetve az optimális termékkör kialakítása

-  Új partnerkapcsolatok kiépítése, tárgyalások lebonyolítása, szerződések kötése

-  Termék promóciókkal kapcsolatos tevékenységek ellátása

-  Szükség esetén panaszkezelés

Elvárások

-  Legalább középfokú végzettség

-  Minimum 2 éves, értékesítési területen megszerzett tapasztalat

-  B kategóriás jogosítvány, magabiztos vezetési rutin

-  Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség

-  Hatékony problémamegoldás

-  Kitartás és lojális szemlélet

Amit kínálunk

-  Dinamikusan és folyamatosan fejlődő, stabil vállalati háttérrel rendelkező cég

-  Határozatlan idejű munkaszerződés, 3 hónapos próbaidő

-  A betanulás és a munkavégzés során aktív támogatás a vezetőségtől és a kollégáktól egyaránt

-  Széleskörű juttatási csomag

-  A munkavégzéshez céges eszközöket, így autót is biztosítunk, havi szintű magán kilométer használattal

-  Barátságos, közvetlen csapat és cégkultúra

Munkavégzés helye

-  Veszprém megye

- Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát az allas@peksnack.hu e-mail címen keresztül a pozíció nevének megjelölésével ,,Kereskedelmi képviselő”.