KarrierDolgozz velünk!

2021. Szeptember 09. Csütörtök Grafikus-dekoratőr

E-mail: allas@peksnack.hu

Elvárások:

§ Középfokú végzettség
§ Legalább 1 év grafikus tapasztalat
§ CorelDraw, Adobe programcsomag (Photoshop, Illustrator, Indesign) és MS Office csomagok ismerete
§ Fotózási alapismeretek
§ Pontos, gyors önálló munkavégzés, rugalmasság
§ Megbízhatóság és rendszeretet
§ Kiváló kommunikációs készség, strukturált gondolkodás
§ Csapatmunkára való képesség

ELŐNYKÉNT ÉRTÉKELT KÉPESSÉGEK, TAPASZTALATOK:

§ SAP vállalatirányítási program ismerete

Feladatok:

§ Grafikai és dekoratőri munkák elvégzése
§ Professzionális grafikai programok kezelése
§ Nyomdai és technológiai előkészítés
§ Kapcsolattartás nyomdákkal
§ Különböző kiadványok, hirdetések, plakátok grafikai terveinek elkészítése
§ Termékfotózás

Amit kínálunk:

§ Határozatlan idejű munkavégzés, hosszú távú perspektíva
§ Dinamikusan fejlődő nagyvállalat, stabilitás
§ Piacképes juttatási csomag
§ Munkába járás támogatása személyautóval
§ Dolgozói kedvezmények
§ Családias cégkultúra
§ Egyedülállóan szép természeti környezet