Állás

találat / oldal
Megjelenik 0-0-ig a(z) 0 találatból előző oldal
/ 0 oldal

Betanított munkás gyártósor mellé szalagmunkára

Elvárások:
-nagy teherbírás (fizikai munka)
-megbízhatóság
-önálló munkavégzés
-2 műszakos munkarend (hétfőtől péntekig)

Amit kínálunk:
-stabil munkahely
-béren kívüli juttatások
-dolgozói buszjárat

Jelentkezni személyesen lehet hétköznap 8-16 óra között telephelyünkön: Igal, Szántódi út 0175. hrsz.

Könyvelő (igali központ)

Elvárások:
 Szakirányú végzettség
 Minimum 3 év tapasztalat regisztrált mérlegképes könyvelőként
 Számviteli gyakorlat
 Önálló munkavégzésre való képesség, kézből kiadott munka iránti igényesség
 Csapatorientált személyiség
 Pozitív attitűd, tanulni vágyás és fejlődés iránti elkötelezettség
Az állás betöltésénél előnyt jelent:
 Vállalatirányítási rendszer ismerete (SAP)

Feladatok:
 Teljes körű főkönyvi könyvelés
 Havi zárások elkészítése, ellenőrzési folyamatok támogatása
 Pénztár és szállítói számlák egyeztetése
 Elhatárolások készítése, egyeztetése
 Tárgyi eszköz könyvelés
 Együttműködés a könyvvizsgálókkal
 Auditokon és adóellenőrzéseken való közreműködés
 Folyamatos kapcsolattartás a vállalat társosztályaival

 Stabil piaci szintű jövedelem
 Biztos vállalati háttérrel rendelkező munkahely
 Változatos feladatkör, kreatív légkör
 Hosszú távú perspektíva és egyéni fejlődési lehetőség
 Barátságos, közvetlen csapat, modern munkahelyi környezet
 Utazási költségtérítés
 Otthoni munkavégzési lehetőség

/ 0 oldal