Állás

találat / oldal
Megjelenik 1-1-ig a(z) 1 találatból
/ 1 oldal

Alapanyag raktáros anyagkimérő

Elvárások:
- minimum szakmunkás bizonyítvány
- precíz, pontos, gyors munkavégzés
- nagy teherbírás
- targoncakezelő jogosítvány előnyt jelent

Feladatok:
- áruátvétel, anyagkiadás
- alapanyag mozgatás

Amit kínálunk:
- két műszakos munkarend, hétfőtől péntekig
- 151.000 Ft bruttó kezdő fizetés
- béren kívüli juttatások
- munkába járás biztosítása az alábbi településekről: Magyaratád, Szentgáloskér, Ráksi, Igal, Somogyszil, Kazsok, Gadács, Karád, Bonnya

Betanított munkás gyártósor mellé

Elvárások:
-nagy teherbírás
-megbízhatóság
-önálló munkavégzés
-Igal közeli lakhely

-2 műszakos munkarend, hétfőtől péntekig heti 40-48 óra, 6 havi munkaidőkeret
-kezdő bruttó bér 151.500 Ft (azaz kezdő nettó bér kb. 100.000 Ft)
-elérhető nettó bér 125-130.000 Ft + 18.000 Ft béren kívüli juttatás
-stabil munkahely
-dolgozói járat vagy utazási költségtérítés
-a munkavégzés helye Igal

Jelentkezni személyesen lehet hétköznapokon 8-16 óra között. Cím: Igal, Szántódi út 0175. hrsz.

Buszsofőr

Elvárások:
-Személyszállítási gyakorlat
-D kategóriás jogosítvány
-digitális tachográf kártya
-GKI kártya
-legalább 3 éves gépjármű vezetői gyakorlat
-megbízható precíz munkavégezés
-igali lakhely előny

-versenyképes jövedelem
-mobiltelefon

Fényképes önéletrajzokat pozíció megjelölésével az info@peksnack.hu e-mail címre várjuk febr. 28-ig

Logisztikai asszisztens

Elvárások:
 Adminisztratív területen szerzett, min. 1-3 éves tapasztalat
 Kommunikációképes angol nyelvtudás
 Megbízhatóság, önálló munkavégzés képessége
 Igényes, precíz munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent: SAP ismeret

Feladatok:
 Megrendelések kezelése és rögzítése SAP-ben
 Túratervező program kezelése
 Szállítólevelek nyomtatása és rögzítése
 Üzemanyag fogyasztás ellenőrzése, rögzítése, riportok készítése
 Export rendelések rögzítése, kapcsolattartás külföldi partnerekkel
 Kapcsolattartás a raktárral
 Egyéb adminisztrációs és adhoc feladatok

 Stabil, dinamikusan fejlődő vállalati háttér
 Hosszú távú munka lehetősége
 Összetartó, együttműködő közösség
 Munkaidő: Hétfőtől-péntekig, 8:00-16:00

Raktáros

Elvárások:
 Minimum szakmunkás bizonyítvány
 Raktározási munkában szerzett tapasztalat
 Targoncavezetői engedély

Az állás betöltéséhez előnyt jelenthet: SAP ismeret

Feladatok:
 Napi eszköz kiszállítás összekészítése és dokumentálása
 Számítógépes nyilvántartás vezetése
 Szállítások megszervezése
 Kézi és gépi anyagmozgatások elvégzése
 A raktár rend folyamatos biztosítása
 Hulladékkezelés

 Munkaidő: Hétfőtől-péntekig, 7:30-16:00 (30 perc ebédszünet). Esetenként hétvégi munkavégzés előfordulhat.

/ 1 oldal